Demi Lovato gati për rehabilitim - Bota Sot
Demi Lovato gati për rehabilitim

Mediale Vip

Demi Lovato gati për rehabilitim

Më: 3 gusht 2018 Në ora: 14:44
Demi Lovato

Këngëtarja Demi Lovato është pajtuar që pas lirimit nga spitali të trajtohet edhe në një klinikë rehabilituese. Sipas TMZ, përgatitjet tashmë janë bërë në klinikën në fjalë.

Ndërsa sipas familjes së këngëtarës më në fund kanë biseduar me të për fillimin e fazes rehabilituese. Ata donin ta bënin këtë më parë, por për shkak të ndërlikimeve të mbidozimit kjo nuk u bë e mundur.

Këngëtarja 25 vjeçare është duke u shëruar dhe mund të dalë shpejtë nga spitali  për të filluar fazën e rehabilitimit profesional për të luftuar varësinë nga droga.

Demi u pranua në spital javën e kaluar pas një mbidozë të dyshuar. Këngëtarja u gjet pa vetëdije nga një asistent i saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...