Aktori i njohur bëhet baba në moshën 69 vjeçare?! - Bota Sot
Aktori i njohur bëhet baba në moshën 69 vjeçare?!

Mediale Vip

Aktori i njohur bëhet baba në moshën 69 vjeçare?!

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 22:21
Richard Gere dhe Alejandra Silva

Aktori, 69 vjeçar Richard Gere njihet për rolet e tij të shumta.

Gruaja e Richard Gere, Alejandra Silva thuhet se është shtatzënë, që do të thotë se aktori është duke u përgatitur të bëhet baba në moshën 68 vjeçare, shkruan aol.

Sipas spitalit ABC-ABC, i cili thyen lajmin për martesën e Gere dhe Silva në prill, publicistja 35-vjeçare spanjolle është shtatzënë.

Weekly konfirmoi se më 23 prill ylli i ‘Pretty’ u martua fshehurazi pas më shumë se tre vjet takimesh. Dyshja ishte parë për herë të parë në plazh në Itali në qershor 2015.

“Kam gjetur jetën e qetë dhe të lumtur që kam kërkuar gjithmonë,” i tha Gera HOLËS! në lidhje me marrëdhënien e tij në prill.

Ky është fëmija i dytë i Silva. Ajo ndan një djalë të quajtur Albert me ish-bashkëshortin Govind Friedland, e cila ishte e martuar nga 2012 deri 2015.

Silva u hap për marrëdhënien e saj me Gere në HOLA!

“Isha pak e humbur, pa dritë, dhe e dija se ai i dha kuptim jetës sime”, tha ajo në prizë. “Ishte ndjenja që dikush po dilte dhe më tregonte rrugën time të vërtetë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...