“GJIKI challenge” Reperi ‘elektrizon’ publikun me vallëzimin në “Sunny Hill” - Bota Sot
“GJIKI challenge” Reperi ‘elektrizon’ publikun me vallëzimin në “Sunny Hill”

Mediale Vip

“GJIKI challenge” Reperi ‘elektrizon’ publikun me vallëzimin në “Sunny Hill”

Më: 12 gusht 2018 Në ora: 12:10
Pamje nga video

Të premtën ka nisur edicioni i sivjetmë i festivalit "Sunny Hill".

Këtë vit, në Prishtinë për këtë festival kanë ardhë edhe yjet me famë botërore: Dua Lipa, Action Bronson, Stanaj si dhe Dj. Martin Garrix.

Në natën e dytë të këtij festivali përveç Action Bronson kanë performuar Ledri Vula, Tayna, Mc Kresha, Lyrical Son, Buta, Gjiko, e të tjerë.

Kur jemi tek Gjiko, me projektin e fundit, vallëzimi i reperit në klip është bërë viral, ashtu sikurse ai i Drake me “KIKI challenge”.

Gjatë performancës së mbrëmshme, reperi ka elektrizuar publikun kur në skenë filloi ta praktikojë vallëzimin e njëjtë sikurse në klipin e “Si Bugatti”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...