Me gota vere dhe e buzëqeshur, Kejsi shfaqet krah babait të Stresit - Bota Sot
Me gota vere dhe e buzëqeshur, Kejsi shfaqet krah babait të Stresit

Mediale Vip

Me gota vere dhe e buzëqeshur, Kejsi shfaqet krah babait të Stresit

Më: 23 tetor 2018 Në ora: 00:11
Stresi dhe Kejsi

Reperi ‘Stresi’ u prangos nga FNSH në një hotel në zonën e Linzës, në periferi të Tiranës.

Në pamjet e publikuara nga policia duket momenti kur prangoset reperi i shtrirë mbi krevat dhe i zhveshur.

Stresi ndodhej në shoqërinë e një vajze 20-vjeçare në momentin e arrestimit, e cila u morën në pyetje nga polica, por më pas u la e lirë. Duke qenë se reperi është i martuar me Kejsin prej disa muajsh, u mendua se kjo çështje do të ndikonte në marrëdhënien e tyre por nuk ndodhi kështu.

Kejsi ka publikuar një foto sot ku shfaqet krah vjehrrit të saj, Sali Lushajt e buzëqeshur teksa po konsumojnë një drekë, dhe po shijojnë disa gota verë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera