MC Kresha planifikon të lërë muzikën, ja çfarë do të bëjë pas saj - Bota Sot
MC Kresha planifikon të lërë muzikën, ja çfarë do të bëjë pas saj

Mediale Vip

MC Kresha planifikon të lërë muzikën, ja çfarë do të bëjë pas saj

Më: 8 dhjetor 2018 Në ora: 23:18
MC Kresha

MC Kresha ka zbuluar planet për të ardhmen.

MC Kresha ka treguar se jo çdo herë do të mbetet një artist repi.

Në emisionin 'Oxygen' me Besim Dinën, Kresha ka treguar se ai jo çdo herë mund të jetë një rap artist.

"S'mund të këndoj rap kur të krijoj familje dhe fëmijët e mi t'i bëjnë 20 vjet", ka thënë Kresha, duke zbuluar se ai në të ardhmen, pas muzikës, do të bëhet menaxher futbolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat