Largohet disa ditë prej familjes, Emina Cunmulajn e këput malli, nxjerr vajzat në rrjetet sociale!  - Bota Sot
Largohet disa ditë prej familjes, Emina Cunmulajn e këput malli, nxjerr vajzat në rrjetet sociale! 

Mediale Vip

Largohet disa ditë prej familjes, Emina Cunmulajn e këput malli, nxjerr vajzat në rrjetet sociale! 

Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 19:46
Emina Cunmulaj me vajzat

Përpara pak kohësh ishte në trevat shqiptare për arsye të lavdërueshme që lidheshin më bamirësine, dhe Emina Cunmulaj është kthyer përsëri në Shqipëri për disa ditë. Por largimi nga familja, edhe psë për një periudhë të shkurtër, ndihet shumë, sidomos kur je kaq e lidhur me të si modelja jonë e njohur.

Me anë të një videojë të postuar në rrjetet sociale, Emina tregoi se sa të vështirë e paska largësinë me të bijat.

"Po më dhemb zemra“, ka shkruar ajo, “më mungojnë shumë vajzat e mia“..Dhe nuk i vëmë dot faj!!!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...