Dy zdrala që flasin shqip nuk përfaqësojnë askënd - Bota Sot
Dy zdrala që flasin shqip nuk përfaqësojnë askënd

Opinione

Dy zdrala që flasin shqip nuk përfaqësojnë askënd

Nga: Gani Mehmetaj Më: 14 gusht 2019 Në ora: 10:14
Gani Mehmetaj

Rrjetet sociale shkruajnë se Insajderi i paska transmetuar dy deklarata të "radikalëve katolik" krejtësisht të panjohur për opinionin. 

Dy psikopatëve nuk e vlen t'u jepet hapësirë. Nuk janë ata radikalë katolik, ata flasin si të sëmurë mental. Po deshi shteti shqiptar për disa orë i kap dhe i fut në burg. Apo mos i ka nxit vet, që të harrohet skandali i Memorialit turk në Tiranë.

Unë e kuptoj se një shtresë e shqiptarëve që i thonë vetës edhe myslimanë janë të frustruar nga qindra deklarata e turpe të klerit myslimanë e disa Olsi Jasexhive, që për lekë shesin nënë e tatë, prandaj mezi presin të gjejnë ndonjë faqezi të tipit të Olsi Jasexhi. Shefqet Krasniqit etj. 

Dhe gjetën dy zdrala, dy dhëmbë palarë, që për 2000 lekë shajnë mbarë e mbrapshtë. Shqiptarët katolik s'kanë pse frustrohen për këta dy zdrala. 

Shteti shqiptar i ka nxit, prandaj nuk i kap dot.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...