Banorët e Unazës së Re: Poshtë projekti! - Bota Sot
Banorët e Unazës së Re: Poshtë projekti!

Shqipëria

Banorët e Unazës së Re: Poshtë projekti!

Më: 23 dhjetor 2018 Në ora: 18:03
Foto

Banorët e Unazës së Re kanë protestuar edhe mbrëmjen e sotme kundër projektit të Unazës së Madhe.

Me parrullat “Poshtë projekti”, “Burg për Gjiknurin” dhe “E duam Shqipërinë pa Edi Ramën”, banorët dolën në rrugë siç kanë bërë prej rreth dy muajsh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...