Rama uron ndërrimin e moteve - Bota Sot
Rama uron ndërrimin e moteve

Shqipëria

Rama uron ndërrimin e moteve

Më: 31 dhjetor 2018 Në ora: 08:56
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama,

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka uruar ndërrimin e moteve përmes një video.

“Dhe me këto momente të gëzuara mes fëmijësh e prindërish familjesh në nevojë së bashku me fëmijët e prindërit e skuadrës së kryeministrisë, ju uroj të gjithëve ta kaloni sa më gëzuar sonte në familjet tuaja, ndërrimin e viteve”, shkruan Rama në Facebook.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...