Parashikimi i motit, e premte, 4 janar 2019 - Bota Sot
Parashikimi i motit, e premte, 4 janar 2019

Shqipëria

Parashikimi i motit, e premte, 4 janar 2019

Më: 4 janar 2019 Në ora: 06:15
Ilustrim

Kthjellime dhe vranësira të herë pas-hershme dominojnë të gjithë territorin gjatë orëve të para të ditës.

Më të dendura paraqiten në zonat malore duke gjeneruar reshje të izoluara dëbore. Pasditja dhe mbrëmja vijojnë me kthjellime dhe vranësira në territor.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit ulen në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga – 11°C në 7°C.

Era do fryjë e lehte dhe mesatare me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi verior- verilindor duke krijuar në det dallgëzim2 ballë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...