Lleshaj për Balilin: Opozitarët përqeshin, partnerët duartrokasin - Bota Sot
Lleshaj për Balilin: Opozitarët përqeshin, partnerët duartrokasin

Shqipëria

Lleshaj për Balilin: Opozitarët përqeshin, partnerët duartrokasin

Më: 15 janar 2019 Në ora: 18:26
Sandër Lleshaj

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj sqaroi në Twitter të gjithë ata që, sipas tij, janë hutuar nga arrestimi i Balilit.

“Për ata që janë hutuar nga arrestimi i Balilit dhe mundohen të hutojnë të tjerë: Mirëkuptim për mizën nën kësulë, por Balili ka llogari të hapura jo vetëm me drejtësinë shqiptare, po edhe atë të vendeve të tjera. Sa keq, opozitarët përqeshin, partnerët duartrokasin”, shkroi ministri në rrjetin social.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat