Mehmeti: Kush nga shqiptarët e pasur doli vullnetar për Bibliotekën Kombëtare? - Bota Sot
Mehmeti: Kush nga shqiptarët e pasur doli vullnetar për Bibliotekën Kombëtare?

Shqipëria

Mehmeti: Kush nga shqiptarët e pasur doli vullnetar për Bibliotekën Kombëtare?

Më: 25 janar 2019 Në ora: 07:32
Ndriçim Mehmeti

Pedagogu Ndriçim Mehmeti i ftuar në "360 Gradë", pyeti nëse të pasurit shqiptarë marrin përsipër investime për qëllime publike.

Pjesë nga biseda: 

Mehmeti: U përmbyt Biblioteka Kombëtare, kush shkoi nga këta që janë pasuruar në mënyrë të ndershme dhe të thotë e marr unë përsipër, do t'i restauroj të gjitha. Sa para bën? Cila është kostoja? Urdhëro! 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...