Parashikimi i motit, e hënë 4 shkurt 2019 - Bota Sot
Parashikimi i motit, e hënë 4 shkurt 2019

Shqipëria

Parashikimi i motit, e hënë 4 shkurt 2019

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 07:57
Foto ilustrim

Fillimi i javës  dt 04 Shkurt 2019  moti do të jetë me  vranësira të dendura dhe  rreshje të pakta shiu. Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi  maksimale deri  në 10-25 m/sek në bregdet. Dallgëzimi  do të jetë i forcës 5  ballë me  lartësi  vale 1,5 – 2,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore         4/14°C 

Zonat e  ulëta          11/19°C

Zonat  bregdetare   12/19°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...