Kapet kokainë dhe heroinë në portin e Durrësit - Bota Sot
Kapet kokainë dhe heroinë në portin e Durrësit

Shqipëria

Kapet kokainë dhe heroinë në portin e Durrësit

Më: 27 mars 2019 Në ora: 21:12
Ilustrim

Një sasi kokaine dhe heroine është zbuluar në portin e Durrësit. Droga kishte si destinacion Italinë.

Nuk dihet ende sasia e drogës së kapur dhe nëse ka persona të arrestuar.
Droga ishte fshehur në një kamion.
Ajo u zbulua nga forcat e antidrogës dhe policia kufitare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat