Lamtumirë dimër?! Zbuloni si do të jetë moti në muajin prill - Bota Sot
Lamtumirë dimër?! Zbuloni si do të jetë moti në muajin prill

Shqipëria

Lamtumirë dimër?! Zbuloni si do të jetë moti në muajin prill

Më: 31 mars 2019 Në ora: 10:10
Foto ilustrim

Pranvera ka ardhur dhe është koha t’i themi lamtumirë dimrit.

Sipas ‘MeteoAlb’  muaji prill do të jetë i ngrohtë, pa ditë të ftohta apo reshje dëbore.

Ndërkohë dita e sotme do të jetë e ngrohtë, ndërsa fillimi i javës do të sjellë reshje shiu të zakonshme për stinën e pranverës.

Kujtomë që vitet e fundit, ndryshimet klimatike  kanë  bërë që të përjetojmë dimër dhe verë në të njëjtën kohë brenda një jave pranverore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...