Zbadhet e vërteta, Zheji: Ja pse shqiptarët nuk duan zgjedhje të parakohshme - Bota Sot
Zbadhet e vërteta, Zheji: Ja pse shqiptarët nuk duan zgjedhje të parakohshme

Shqipëria

Zbadhet e vërteta, Zheji: Ja pse shqiptarët nuk duan zgjedhje të parakohshme

Më: 5 prill 2019 Në ora: 07:07
Artur Zheji

Në studion e emisionit "360 Garë" moderatori Artur Zheji ka treguar arsyen pse shqiptarët duan zgjedhje të parakohshme.

Zheji: Pse shumica e shqiptarëve janë kundër zgjedhjeve të parakohshme?

Salianji: Sepse të gjitha partitë politike kanë kërkuar jo zgjedhje të parakohshme, por zgjidhje. Dhe në këto kushte njerëzit janë të ndërgjegjësuar që zgjedhje prap, zgjedhje të parakohshme, 45 ditë Rama jep zgjidhje.

Zheji: Janë kundër zgjedhjeve të parakohshme me Ramën kryeministër edhe shumica.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...