SHBA: Reforma në drejtësi do të krijojë klimë biznesi të drejtë - Bota Sot
SHBA: Reforma në drejtësi do të krijojë klimë biznesi të drejtë

Shqipëria

SHBA: Reforma në drejtësi do të krijojë klimë biznesi të drejtë

Më: 12 prill 2019 Në ora: 11:09
Dan Koski

“Shtetet e Bashkuara kanë besim se reforma në drejtësi do të krijojë një klimë biznesi të drejtë, transparente dhe të parashikueshme, e cila është më e mirë për bizneset tuaja dhe për të gjitha kompanitë amerikane të frymëzuara për të investuar në Shqipëri”.

Kështu u shpreh zv/Ambasadori në Detyrë, Dan Koski në Asamblenë e Përgjithshme të Dhomës Amerikane të Tregtisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...