Vasili – Lleshajt: Gangster ordiner po vret shqiptarët për Ramën - Bota Sot
Vasili – Lleshajt: Gangster ordiner po vret shqiptarët për Ramën

Shqipëria

Vasili – Lleshajt: Gangster ordiner po vret shqiptarët për Ramën

Më: 13 prill 2019 Në ora: 21:00
Petrit Vasili

Pas hedhjes së gazit lotsjellës dhe ujit ndaj protestuesve, reagoi kreu i grupit të LSI-së, Petrit Vasili.

Në një postim në facebook, Vasili shkruan se Lleshaj është një gangster që po vret shqiptarët me udhër të Ramës.

Postimi i Vasilit: 

Lleshaj si gangster ordiner, nga sot ka nje llogari personale te hapur me mijra shqiptare, te cileve u shkaterron shendetin dhe i ka helmuar si te jene armiq.

Lleshaj helmon shqiptaret e thjeshte e te varfer vetem per pushtetin e nje njeriu te cmendur e te kriminalizuar, qe per pushtetin e tij edhe vret njerez.

Lleshaj te mendohet mire se mandati i mbaron shpejt llogaria mbetet....

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...