Plagosi me armë zjarri kryeplakun e fshatit, dorëzohet ne polici autori - Bota Sot
Plagosi me armë zjarri kryeplakun e fshatit, dorëzohet ne polici autori

Shqipëria

Plagosi me armë zjarri kryeplakun e fshatit, dorëzohet ne polici autori

Më: 15 prill 2019 Në ora: 10:22
Ilustrim

25-vjeçari me iniciale S.V. i cili plagosi tre ditë më parë me armë zjarri kryeplakun e fshatit, Tajar Veliu, 54 vjeç.

Ai ishte larguar menjëherë pas ngjarjes dhe pas negociatave me familjarët është vetëdorëzuar në polici.

Motivet e ngajrjes janë ende të paqarta ndërkohë që materialet hetimore për këtë çështje i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan për zbardhjen e plotë të saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...