“Paratë e grabitjes së shekullit u gjetën! Rama pranoi vjedhjen elektorale” - Bota Sot
“Paratë e grabitjes së shekullit u gjetën! Rama pranoi vjedhjen elektorale”

Shqipëria

“Paratë e grabitjes së shekullit u gjetën! Rama pranoi vjedhjen elektorale”

Më: 20 prill 2019 Në ora: 12:09
Grabitja në Rinas

Kryeministri Sali Berisha nuk ka vonuar të reagojë pas deklaratës së ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj se paratë e grabitura në Rinas edhe mund të jenë djegur. Përmes një postimi në faqen e vet në Facebook Berisha ironizon ministrin i cili sipas tij pranoi se vjedhje është shtetërore dhe se paratë do të përdoren për çështje elektorale.

“Pranohet vjedhje shteterore elektorale nga Edvin Kristaq Hajni!

Miq, mbreme nepermjet Vasal Kimikut, Edvini beri deklaraten qe nuk ja rrokte dot ndonje mendje njeriu ne bote. Ai tha se parate jane djegur, me fjale te tjetra:
– i grabitem per t’u ngrohur dhe,
– nuk i morem per te blere vota..! sb”, shkruan Berisha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...