Partitë e vogla opozitare takohen me Bernd Borchardt - Bota Sot
Partitë e vogla opozitare takohen me Bernd Borchardt

Shqipëria

Partitë e vogla opozitare takohen me Bernd Borchardt

Më: 23 prill 2019 Në ora: 11:25
Foto nga takimi

Pasi kanë firmosur me Partinë Demokratike për të qenë pjesë e koalicionit opozitar krerët e PDBNJ-së, PR, PAA dhe  PDK patën një takim me kreun e OSBE-së, Bernd Borchardt

Takimi mes Bernd Borchardt dhe Vangjel Dule, Agron Dukës, Fatmir Mediut dhe Nard Ndokës u mbajt në një nga hotelet e Tiranës.

Pritet që në fund ata të kenë një deklaratë për median.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...