LSI në aksion, mblidhet sot grupi parlamentar - Bota Sot
LSI në aksion, mblidhet sot grupi parlamentar

Shqipëria

LSI në aksion, mblidhet sot grupi parlamentar

Më: 23 prill 2019 Në ora: 14:35
Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka thirrur mbledhjen e Kryesisë së grupit të saj.

Mbledhja do të zhvillohet në orën 15.30 në selinë e LSI.

Mësohet se në fokus të mbledhjes së kryesisë së LSI, do të jenë diskutimet për axhendën dhe aksionin opozitar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...