Grabitja në Rinas/ Lleshaj: Një nga bandat më të rrezikshme që policia është përballur - Bota Sot
Grabitja në Rinas/ Lleshaj: Një nga bandat më të rrezikshme që policia është përballur

Shqipëria

Grabitja në Rinas/ Lleshaj: Një nga bandat më të rrezikshme që policia është përballur

Më: 25 prill 2019 Në ora: 14:02
Sander Lleshaj

Ministri i Punëve të Brendshme Sandër Lleshaj mori fjalën në parlament dhe vlerësoi punën e Policisë së Shtetit në zbardhjen dhe vënien para drejtësisë të një pjesë të mirë të të përfshirëve në grabitjen e 9 prillit në aeroportin e Rinasit.

“Një bandë nga më të rrezikshmet me të cilat Policia është përballur”, e cilësoi ministri grupin që grabiti rreth 6 milionë euro në pistën e avionëve brenda aeroportit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat