“Fatos Nano nëse të dhimbset Shqipëria për të cilën bërë 4 vjet burg, dil e thuaj një fjalë” - Bota Sot
“Fatos Nano nëse të dhimbset Shqipëria për të cilën bërë 4 vjet burg, dil e thuaj një fjalë”

Shqipëria

“Fatos Nano nëse të dhimbset Shqipëria për të cilën bërë 4 vjet burg, dil e thuaj një fjalë”

Më: 15 maj 2019 Në ora: 10:34
Taulant Dedja i ka kërkuar ish-presidentit Fatos Nano që të flasë lidhur me situatën politike në vend

Ish-deputeti i PS-së në qarkun e Elbasanit dhe ish- prefekti i Tiranës, Taulant Dedja i ka kërkuar ish-presidentit Fatos Nano që të flasë lidhur me situatën politike në vend.

Ai kritikon edhe heshtjen e ish- Presidentëve Moisiu dhe Mejdani.

“Fatos Nano, nëse të dhimbset pak Shqipëria dhe partia për të cilën bërë 4 vjet burg të padrejtë, dil e thuaj një fjalë për atë që po ndodh sot! Nuk besoj se je duke shkruar ndonje liber…

Nuk e kuptoj as heshtjen tende, as te dy ish-presidenteve Meidani dhe Moisiu. Aq me pak te shkrimtarit kombetar Ismail Kadare… Topi dihet qe shkoi “mish per top”!”, shkruan Dedja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...