“Kur do flasim?” Murrizi: Rama dhe Basha komunikojnë me mesazhe - Bota Sot
“Kur do flasim?” Murrizi: Rama dhe Basha komunikojnë me mesazhe

Shqipëria

“Kur do flasim?” Murrizi: Rama dhe Basha komunikojnë me mesazhe

Më: 15 maj 2019 Në ora: 22:32
Myslim Murrizi

Kreu i PAA, Agron Duka në emisionin “Arena” në RTV Ora shprehu indinjatë për statusin e kryeministrit Edi Rama, drejtuar kreut të demokratëve, Luzlim Basha, i cili i beri thirrje “Kur do flasim?”

Ndërkohë Murrizi shtoi se Basha dhe Rama vazhdojnë dhe flasin ende.

Pjesë nga biseda në studio: 

Duka: Në një status në Tëitter pasi kishte bërë një koment për dhunën në fund fare e kishte shkruar kur do flasim. Ca është kjo kur do flasim. 

Murrizi: Ata kanë fol dhe flasin, se komunikojnë me mesazhe me njeri-tjetrin ata. 

Duka: Jo, jo nuk komunikojnë. Këtu i bën yzmetin Ramës. 

Murrizi: Jo nuk i bëj yzmetin Ramës unë, as Bahsës që bëjnë qepalla dhe tallen me shqiptarët. 

Duka: Ka shumë kohë që ata të dy nuk komunikojnë me njeri-tjetrin. 

Murrizi: Po ai mes meje dhe zotit Shehu në mes të Parlamentit i ka thënë që mos na lexojnë tabulatet sepse po të na lexojnë ca themi ne të dy nuk dihet ca bëhet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...