‘Mimoza Llastica’ kandidate për Këshillin Bashkiak të Himarës - Bota Sot
‘Mimoza Llastica’ kandidate për Këshillin Bashkiak të Himarës

Shqipëria

‘Mimoza Llastica’ kandidate për Këshillin Bashkiak të Himarës

Më: 19 maj 2019 Në ora: 12:46
Mimoza Llastica

Quhet Zhaklina Dhimojani por publiku e njeh si “Mimoza Llastica”. Është roli që ju besua të luante në film që i dha famë dhe e bëri një prej personazheve më të dashura për shumë vite.

Zhaklina ka pranuar të garojë në zgjedhjet e 30 Qershorit si kandidate në listën e Partisë Socialiste për Këshillin Bashkiak të Himarës.

Ajo renditet e gjashta në këtë listë të dorëzuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...