Presidenti Meta takim në Durrës me kryeministrin e Kosovës, Haradinaj. Diskutojnë për… - Bota Sot
Presidenti Meta takim në Durrës me kryeministrin e Kosovës, Haradinaj. Diskutojnë për…

Shqipëria

Presidenti Meta takim në Durrës me kryeministrin e Kosovës, Haradinaj. Diskutojnë për…

Më: 20 maj 2019 Në ora: 23:27
Haradinaj dhe Meta

Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim në Durrës me Presidentin e Kosovës, Ramush Haradinaj, me të cilin ka ndarë siç shkruan kreu i Shtetit, sfidat e përbashkëta të dy shteteve.

“Kënaqësi e veçantë të ndaja sërish me Kryeministrin, Ramush Haradinaj në Durrës pikëpamje mbi sfida të përbashkëta që forcojnë marrëdhëniet midis dy vendeve dhe perspektivën e përbashkët evropiane”, shkruan Meta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...