Të shtëna me armë zjarri në Lushnjë - Bota Sot
Të shtëna me armë zjarri në Lushnjë

Shqipëria

Të shtëna me armë zjarri në Lushnjë

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 23:02
ilustrim

Mbrëmjen e sotme një sherr mes dy të rinjve në Lushnje ka përfunduar në të shtëna me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:15 minuta në shëtitoren e qytetit, në një zonë të frekuentuar.

Nga të shtënat nuk ka persona të lënduar, pasi dy plumbat kanë prekur dy makina të parkuara.

Policia ka vendosur perimetrin e sigurisë dhe ka ngritur postblloqe për të kapur personat e përfshirë në konflikt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...