Ja 55 deputetët që firmosën për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta - Bota Sot
Ja 55 deputetët që firmosën për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta

Shqipëria

Ja 55 deputetët që firmosën për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 10:48
Foto

RTV Ora siguron listën me firmat e 55 deputetëve të cilët mbështesin kërkesën e PS-së  për shkarkimin e Presidentit të Republikës Ilir Meta.

Lista përbëhet nga 55 deputetë  dhe nis me firmen e Taulant Balles. Mes firmave është dhe e Spartak Brahos, Ilir Ndraxhit, Ditmir Bushati dhe Bashkim Fino.   

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat