Ulen temperaturat, mos bëni plane për fundjavën - Bota Sot
Ulen temperaturat, mos bëni plane për fundjavën

Shqipëria

Ulen temperaturat, mos bëni plane për fundjavën

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 18:56
Ilustrim

Kjo fundjavë që vjen do të karakterizohet nga tepmeratura të ulëta dhe reshje shiu.

Dita e nesërme do të shënojë një rritje me 5 gradë, rritje e cila do jetë prezente edhe në vazhdim, deri të premten.

Në fundjavë dhe në fillim të javës tjetër do të fillojë një rënie graduale.

Të mërkurën e javës tjetër do të dominojë moti i kthjellët gjatë paraditeve.

Zonat malore dhe ato bregdetare mund të karakterizohen me reshje të dendura shiu. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...