Vazhdon tragjedia në Korçë, vdes edhe vëllai i Gramoz Nakos që u vra 3 ditë më parë - Bota Sot
Vazhdon tragjedia në Korçë, vdes edhe vëllai i Gramoz Nakos që u vra 3 ditë më parë

Shqipëria

Vazhdon tragjedia në Korçë, vdes edhe vëllai i Gramoz Nakos që u vra 3 ditë më parë

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 17:59
Rasin Nako

Tre ditë më parë një ngjarje e rëndë tronditi Korçën teksa Gramoz Nakos iu grabitën 13 mijë euro dhe më pas u vra prej kunatit të tij.

Sipas burimeve i vëllai, Rasin Nako 59-vjeç ka humbur jetë ditën e sotme i cili mësohet se vuante nga një sëmundje e rëndë, por edhe nga që përjetoi pas vrasjes së vëllait.

Gramoz Nako, 57 vjeç u gjet i pajetë nga bashkëshortja e tij në Korçë. Pas hetimeve rezultoi se ai u vra nga kunati i tij, Sefedin Zenellari, i cili një ditë pas krimit vrau edhe veten.

Sipas policisë Zenellari u mbyll në një dhomë të shtëpisë ku jetonte i vetëm dhe përdori të njëjtën armë me të cilën dyshohet se vrau kunatin disa orë më herët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...