Gjykata e Beratit konfirmon mandatin kryebashkiakut të ri Ervin Demo - Bota Sot
Gjykata e Beratit konfirmon mandatin kryebashkiakut të ri Ervin Demo

Shqipëria

Gjykata e Beratit konfirmon mandatin kryebashkiakut të ri Ervin Demo

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 09:17
Ervin Demo

Gjykata e Beratit konfirmon mandatin e kryebashkiakut të ri Ervin Demo.

Ish zv/ministri i arsimit ishte në garë në zgjedhjet e 30 qershorit me Pavlo Shkarpën nga Bindja Demokratike dhe Plarent Aleksin, kandiati i pavarur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat