Berisha zbulon detaje nga vrasja në Vlorë, përmend edhe Habilajt - Bota Sot
Berisha zbulon detaje nga vrasja në Vlorë, përmend edhe Habilajt

Shqipëria

Berisha zbulon detaje nga vrasja në Vlorë, përmend edhe Habilajt

Më: 5 gusht 2019 Në ora: 16:32
Sali Berisha

Në lidhje me ngjarjen e djeshme të ndodhur në Vlorë, aty ku humbi jetën pronari i një lokali reagon edhe ish- kryeministri Sali Berisha.

Sipas Berishës shkëmbimi i armëve u bë mes fiseve Llanaj dhe Habilajve.

“Vloren mbreme e pergjaken bandat e partise!

Bresherite u shkembyen midis miqve te Llanajve dhe Habilajve!”, shkruan.

Mesazhi

Doktor Të uruj shëndet dhe përshëndes. Miqtë e Llanajve dhe Habilajve qëllojnë në plazhin e vjetër.Personat që përgjakën sot plazhin e vjetër doktor.Ne Vlore ligji dhe rendin e bejne bandat e lidhura me qeverine policia u bene temena.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...