Moti sot në Shqipëri - Bota Sot
Moti sot në Shqipëri

Shqipëria

Moti sot në Shqipëri

Më: 9 gusht 2019 Në ora: 08:41
Ilustrim

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak edhe gjatë ditës së sotme do të vijojë ndikimi i masave ajrore të qëndrueshme e të nxehta.

Moti parashikohet i kthjellët dhe me vranësira kalimtare.

Era do të fryjë me drejtim Juglindje-Veriperëndim 1-5m/s, përgjatë vijës bregdetare në orët e mesditës deri në 10m/s, duke u shoqëruar me valëzim 2-3 ballë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...