Aksident në Lushnjë/ Biçikleta përplaset me automjetin

Shqipëria

Aksident në Lushnjë/ Biçikleta përplaset me automjetin

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 21:01
Foto nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur në hyrje të qytetit të Lushnjës.

Një mjet tip Benz ka goditur shtetasin Myfit Dingo, i cili po udhëtonte me biçikletë. Si pasojë 67-vjeçari ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar më pas në spitalin e traumës në Tiranë.

Sipas policisë, 67-vjeçari i ka prerë rrugën mjetit në fjalë.

Bëhet me dijeni se policia ka shoqëruar drejtuesi e aurtomjetit per hetime të mëtejshme.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat