Rama publikon fjalën e Gaz Pajës: Jam pro teatrit të ri se jam pro zhvillimit - Bota Sot
Rama publikon fjalën e Gaz Pajës: Jam pro teatrit të ri se jam pro zhvillimit

Shqipëria

Rama publikon fjalën e Gaz Pajës: Jam pro teatrit të ri se jam pro zhvillimit

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 22:32
Edi Rama

Kryeministri i Shqipërisë ka reaguar për çështjen e Teatrit Kombëtar me anë të një statusi në Facebook. Ashtu siç ka bërë dhe herë të tjera Rama ka publikuar fjalët e artistëve të suksesshëm që janë pro teatrit të ri.

Kësaj radhe Rama ka publikuar fjalën e Gazmend Pajës i cili thotë se është pro një teatri të ri sepse është pro zhvillimit.

Ja statusi i plotë i kryeministrit:

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat