Zjarr në Shqipëri, digjen rreth 300 rrënjë ullinj

Shqipëria

Zjarr në Shqipëri, digjen rreth 300 rrënjë ullinj

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 13:37
Foto ilustrim

Një zjarr ka rënë në fshatin Peshtan të Fierit.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrëfikëse të Patosit dhe Fierit, të cilat po punojnë për fikjen e flakëve.

Mësohet se deri më tani janë djegur rreth 300 rrënjë ullinj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat