Shfrytëzimi i guroreve në Tomorr, Rama: Mali i Mrekullueshëm do t’i zmbrapsë barbarët e pangopur - Bota Sot
Shfrytëzimi i guroreve në Tomorr, Rama: Mali i Mrekullueshëm do t’i zmbrapsë barbarët e pangopur

Shqipëria

Shfrytëzimi i guroreve në Tomorr, Rama: Mali i Mrekullueshëm do t’i zmbrapsë barbarët e pangopur

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 08:51
Edi Rama

Këtë mëngjes kryeministri Edi Rama e ka nisur me një paralajmërim për ata që shfrytëzojnë guroret në Malin e Tomorrit.

Duke iu uruar Ditën e Pelegrinëve besimtarët bektashinj, kreu i qeverisë thotë se mali i mrekullueshëm do t’i zmbrapsë barbarët e pangopur.

Rama: Mirëmëngjesi dhe këtë Ditë të Pelegrinëve, me këto pamje magjike nga Mali i Tomorrit, që është kthyer në sheshbetejën mes interesit kombëtar të mbrojtjes së tij nga shfrytëzimi i guroreve dhe gjykatësve të korruptuar, të cilët u japin të drejtë shfrytëzuesve për interesa të pista, i bindur që Mali i Mrekullueshëm do t’i zmbrapsë barbarët e pangopur, ju uroj një ditë të mbarë.

 

MIRËMËNGJES 😃 dhe këtë Ditë të Pelegrinëve, me këto pamje magjike nga Mali i Tomorrit, që është kthyer në sheshbetejën mes interesit kombëtar të mbrojtjes së tij nga shfrytëzimi i guroreve dhe gjykatësve të korruptuar, të cilët u japin të drejtë shfrytëzuesve për interesa të pista, i bindur që Mali i Mrekullueshëm do t’i zmbrapsë barbarët e pangopur, ju uroj një ditë të mbarë🙏

Posted by Edi Rama on Wednesday, August 21, 2019

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat