E përçudshme: Shembet studioja ku po fliste live Lulzim Basha

Shqipëria

E përçudshme: Shembet studioja ku po fliste live Lulzim Basha

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 23:19
Shembet studioja nga fjalët e rënda të Lulzim Bashës

Gazetari Çim Peka ishte i pari që hapi sezonin politik të emisioneve LIVE me një intervistë me kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha në Syri TV.

Por që në minutat e para emisioni është ndërprerë nga një incident i pazakontë pasi siç duket edhe nga video më poshtë një nga kamerat është rrëzuar si dhe një nga panelet në studio duke shkaktuar një zhurmë të madhe.

Emisioni është ndërprerë për minuta të tëra dhe kur u rikthye gazetari tha se “kishte pasur një problem teknik”.

Video Ketu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat