Me biletë në dorë duke pritur radhën, Veliaj “kapet mat” në aeroportin e Romës

Shqipëria

Me biletë në dorë duke pritur radhën, Veliaj “kapet mat” në aeroportin e Romës

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 14:47
Foto ilustrim

Erion Veliaj, kreu i Bashkisë së Tiranës, çdo ditë shfaqet në media duke inauguruar një punë për të treguar se ai nuk bën kurrë pushime.

Por në mediat sociale qarkullon një foto e tij duke pritur radhën në aeroportin e Romës. Me cantë në shpinë, me kapele dhe kokë ulur Veliaj shihet teska vulosë parasportën e tij.

Fotot janë publikuar nga faqja satirike Brryli Brodway, por nuk dihet data që Veliaj ka qenë në udhëtim në Romë.1 / 3

Kur është larguar Veliaj drejt Romës pasi në edicionet e lajmeve në të gjithë televizionet ai është shfaqur teksa inauguron ndonjë punë të bashkisë.

Ndërkohë që pak ditë më parë u publikua një skandal me faturat e udhëtimeve të Etilda Gjonajt, e cila për një natë në hotel shpenzonte 700 euro.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat