“Sekretari i Përgjithshëm i Kryeministrisë ka pësuar aksident të rëndë, Ministri i Brendshëm po e fsheh ngjarjen” - Bota Sot
“Sekretari i Përgjithshëm i Kryeministrisë ka pësuar aksident të rëndë, Ministri i Brendshëm po e fsheh ngjarjen”

Shqipëria

“Sekretari i Përgjithshëm i Kryeministrisë ka pësuar aksident të rëndë, Ministri i Brendshëm po e fsheh ngjarjen”

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 16:32
Sali Berisha dhe Engjëll Agaçi

Ish- Kryeministri ka denoncuar një aksident të rëndë që sipas njoftimit nga ‘qytetari dixhital’ ka pësuar Engjëll Agaçi, sekretari i përgjithshëm i kryeministrisë shqiptare.

Berisha shkruan madje se prej aksidentit Agaçi ka mbetur i plagosur e se ka patur dhe viktima, por sipas ish kryeministrit ngjarja është fshehur nga Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj.

STATUSI I BERISHËS:

Mbahet i fshehte nga gjeneral Hashashi aksidenti i rende i Don Agaçios.
Ka dhe viktima.
Vet ai eshte plagosur.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Doktor, mbreme Don Agaçio, sekretari i Pergjithshem i Kryeministrit ka bere aksident me makinen e punes AA481PK Toyota, ngjarja po mbahet e fshehur nga policia, mendohet qe ka patur te plagosur, perfshire edhe vete Don Agaçion si te plagosur!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...