“Sekretari i Përgjithshëm i Kryeministrisë ka pësuar aksident të rëndë, Ministri i Brendshëm po e fsheh ngjarjen”

Shqipëria

“Sekretari i Përgjithshëm i Kryeministrisë ka pësuar aksident të rëndë, Ministri i Brendshëm po e fsheh ngjarjen”

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 16:32
Sali Berisha dhe Engjëll Agaçi

Ish- Kryeministri ka denoncuar një aksident të rëndë që sipas njoftimit nga ‘qytetari dixhital’ ka pësuar Engjëll Agaçi, sekretari i përgjithshëm i kryeministrisë shqiptare.

Berisha shkruan madje se prej aksidentit Agaçi ka mbetur i plagosur e se ka patur dhe viktima, por sipas ish kryeministrit ngjarja është fshehur nga Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj.

STATUSI I BERISHËS:

Mbahet i fshehte nga gjeneral Hashashi aksidenti i rende i Don Agaçios.
Ka dhe viktima.
Vet ai eshte plagosur.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Doktor, mbreme Don Agaçio, sekretari i Pergjithshem i Kryeministrit ka bere aksident me makinen e punes AA481PK Toyota, ngjarja po mbahet e fshehur nga policia, mendohet qe ka patur te plagosur, perfshire edhe vete Don Agaçion si te plagosur!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat