Nis shpërndarja e librave. Të hënën të gjithë në shkollë

Shqipëria

Nis shpërndarja e librave. Të hënën të gjithë në shkollë

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 14:04
Shpërndarja e librave

Të hënën nis edhe viti i ri shkollor dhe prindër e nxënës mbajnë radhë të gjata për të blerë librat. Kjo situatë ndeshet pothuajse në çdo librari.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat