Nis shpërndarja e librave. Të hënën të gjithë në shkollë - Bota Sot
Nis shpërndarja e librave. Të hënën të gjithë në shkollë

Shqipëria

Nis shpërndarja e librave. Të hënën të gjithë në shkollë

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 14:04
Shpërndarja e librave

Të hënën nis edhe viti i ri shkollor dhe prindër e nxënës mbajnë radhë të gjata për të blerë librat. Kjo situatë ndeshet pothuajse në çdo librari.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...