Tahiri përplaset me Bushatin në emision dhe i mbyll telefonin live - Bota Sot
Tahiri përplaset me Bushatin në emision dhe i mbyll telefonin live

Shqipëria

Tahiri përplaset me Bushatin në emision dhe i mbyll telefonin live

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 00:27
Analisti Andi Bushati replikoi me Tahirin duke bërë që ky i fundit të mbyllte telefonin

Debate të shumta solli në Open në Top Channel vendimi i Gjykatës së Krimeve të Rënda për Saimir Tahirin.

Ish-ministri i Brendshëm bëri një lidhje direkte me Open me anë të telefonit.Analisti Andi Bushati replikoi me Tahirin duke bërë që ky i fundit të mbyllte telefonin.

Bushati i tha Tahirit që nuk është në komoditetin që të bëntë ironi sepse nuk është se kishte vetëm lidhje gjaku me Habilajt, por kishte dhe një lidhje miqësie mes jush, gjë që konfirmohet nga udhëtimet e përbashkëta dhe drekat, darkat që konsumonin bashkë.

Nuk mund ta vazhdoj debatin sepse ju jeni në studio dhe unë unë jam në telefon- tha Tahiri që më pas mbylli telefonin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...