Kur Albin Kurti e merrte shembull Mefail Bajqinovcin për luftimin e krimit dhe korrupsionit - Bota Sot
Kur Albin Kurti e merrte shembull Mefail Bajqinovcin për luftimin e krimit dhe korrupsionit

Lajme

Kur Albin Kurti e merrte shembull Mefail Bajqinovcin për luftimin e krimit dhe korrupsionit

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 19:12
Albin Kurti Mefail Bajqinovci

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, kohë më parë në foltoren e Kuvendit të Kosovës kishte thurur lavde për gazetarin Mefail Bajqinovcin, tash kandidat i Lëvizjes Vetëvendosje për deputet.

Bajqinovci i cili ka numrin 20 në listë, për shumë vite punoi në emisionin e tij “Puls”, ku temat ishin kryesisht për krimin, korrupsionin e haraqin.

Më poshtë, e keni një video-përmbledhje të punës së Mefail Bajqinovcit si gazetar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...