Kur tërmeti të zë tek berberi, momente dramatike të kapura nga kamerat në Shqipëri - Bota Sot
Kur tërmeti të zë tek berberi, momente dramatike të kapura nga kamerat në Shqipëri

Shqipëria

Kur tërmeti të zë tek berberi, momente dramatike të kapura nga kamerat në Shqipëri

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 23:39
Foto

11 tërmete goditën sot Shqipërinë.

Më i fuqishmi ishte ai i orës 16:00, lëkundjet e të cilit u ndjenë edhe në Kosovë.

Nëpër media dhe rrjete sociale janë publikuar imazhe dhe video të shumta që tregojnë momentin kritik dhe reagimet e njerëzve gjatë lëkundjeve.

E padyshim njëri nga momentet më interesante ishte tek një floktar, dhe reagimet e klientëve të tij që në ato moment po prenin flokët. 

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...