Kur tërmeti të zë tek berberi, momente dramatike të kapura nga kamerat në Shqipëri

Shqipëria

Kur tërmeti të zë tek berberi, momente dramatike të kapura nga kamerat në Shqipëri

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 23:39
Foto

11 tërmete goditën sot Shqipërinë.

Më i fuqishmi ishte ai i orës 16:00, lëkundjet e të cilit u ndjenë edhe në Kosovë.

Nëpër media dhe rrjete sociale janë publikuar imazhe dhe video të shumta që tregojnë momentin kritik dhe reagimet e njerëzve gjatë lëkundjeve.

E padyshim njëri nga momentet më interesante ishte tek një floktar, dhe reagimet e klientëve të tij që në ato moment po prenin flokët. 

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat