Lezhë/ Stuhi të forta dhe reshje shiu - Bota Sot
Lezhë/ Stuhi të forta dhe reshje shiu

Shqipëria

Lezhë/ Stuhi të forta dhe reshje shiu

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 16:34
Foto

I gjithë qarku i Lezhës është përfshirë nga stuhi të forta dhe reshje shiu me intensitet të lartë.

Shirat kanë sjellë edhe uljen e menjëhershme të temperaturave.

Lagjja “Beslidhja” sërish brenda pak minutave është mbuluar nga uji.

Reshjet e shiut kanë shkaktuar vështirësi si në lëvizjen e qytetarëve, edhe të automjeteve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...