Reagimi i burrit të tmerruar i cili po pinte i vetëm në momentin kur godet tërmeti në Shqipëri - Bota Sot
Reagimi i burrit të tmerruar i cili po pinte i vetëm në momentin kur godet tërmeti në Shqipëri

Shqipëria

Reagimi i burrit të tmerruar i cili po pinte i vetëm në momentin kur godet tërmeti në Shqipëri

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 17:48
Foto

Në momentin kur ra tërmeti i parë 5.9 ballë, të gjithë nxituan të shpëtonin kokën apo sendet me vlerë.

Pasi e keqja kaloi, këto video nga momentet e panikut i shohim dhe na duken gazmore pasi të gjithë i përjetuam në vende të ndryshme.

Një video e tillë është ndarë me redaksinë e JOQ Albania. Aty duket një burrë i cili është ulur për të pirë në një prej bareve në Nishtullë, Durrës.

Me gotën e rakisë mbi tavolinë, pasi ndjen dridhjet e tërmetit ai e merr atë dhe me gotë në dorë vrapon jashtë i alarmuar.

 

Ishte ulur në bar për të pirë, burri bën veprimin epik kur sheh se po bie tërmet on Vidnews.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...