Rama mbledhje urgjente me deputetët dhe kryebashkiakët e veriut - Bota Sot
Rama mbledhje urgjente me deputetët dhe kryebashkiakët e veriut

Shqipëria

Rama mbledhje urgjente me deputetët dhe kryebashkiakët e veriut

Më: 1 nëntor 2019 Në ora: 11:13
Edi Rama

Ka nisur me 30 minuta vonesë mbledhja e kryesocialistit Edi Rama me kryetarët e PS-së, deputetët dhe kryebashkiakët e veriut.

Kjo mbledhje vjen dy ditë pas debateve të forta në degën e PS-së në Shkodës. Qëllimi i këtij takimi lidhet me riorganizimin e brendshëm në PS.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat