Olsian Çela një hap larg Kryeprokurorit, Ibrahimi: Shpresojmë ta votojë Kuvendi - Bota Sot
Olsian Çela një hap larg Kryeprokurorit, Ibrahimi: Shpresojmë ta votojë Kuvendi

Shqipëria

Olsian Çela një hap larg Kryeprokurorit, Ibrahimi: Shpresojmë ta votojë Kuvendi

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 12:00
Gent Ibrahimi

Kreu i KLP, Gent Ibrahimi shpreson që Kuvendit ta votojë kandidatin e parë në listën për Kryeprokuror, Olsian Çelën.

Ibrahimi: Me këtë proces dhamë një shembull me të cilin shpresoj se i përgjigjemi skepticizmit dhe dyshimet që ka për punën e këshillit. Ky shembull duhet të merret edhe nga kuvendi. Shpresoj që edhe Kuvendit të votojë atë që ne renditëm të parin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat