Tërmeti/ Shkon në 30 numri i viktimave (emrat) - Bota Sot
Tërmeti/ Shkon në 30 numri i viktimave (emrat)

Shqipëria

Tërmeti/ Shkon në 30 numri i viktimave (emrat)

Më: 27 nëntor 2019 Në ora: 20:35
Pamje nga vendi i ngjarjes

Ka shkuar në 30 numri i viktimave nga tërmeti.

Viktimat që janë nxjerr nga rrënojat janë gjetur tek pallati 6 katësh nënë e bir, Dolora dhe Klaus Reçi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat